חוזקות

יתרון לגודל

נובולוג היא שחקן מרכזי ב Eco-System של הפארמה והבריאות בישראל. היא החברה הוותיקה והגדולה בתחומה ומנהלת קשרי עבודה טובים ותכופים עם כל בעלי העניין בתחום. העובדה שנובולוג מקיימת קשרי עבודה עם כל סוגי הלקוחות הפרטיים והמוסדיים בישראל ובהיקפים גדולים, מאפשרת לנו לתת יתרון עסקי וכלכלי לשותפים שלנו ולהציע להם שירות לוגיסטי מעולה ומותאם, בעלויות משתלמות.

הבטחת איכות

  • GDP – תנאי הפצה נאותים לתכשירים
  • GMP - תנאי ייצור נאותים, עבור תהליכי ההתאמה שמבוצעים במחלקת ההתאמות
  • נוהל 130 – הנוהל הישראלי של משרד הבריאות שכולל בתוכו את כל דרישות ה GDP
  • מדדי ביצוע מרכזיים (KPI) ומחמירים של חברות התרופות.
  • ISO 9001:2015- תקן בינ"ל לניהול מערכת איכות
  • ISO 13485:2016 – תקן בינ"ל מערכת ניהול איכות בציוד רפואי
  • ISO 27001:2013 – תקן בינ"ל למערכת ניהול אבטחת מידע

שותפות אמת

נובולוג היא השותף הלוגיסטי המוביל בישראל – 20 מתוך 23 חברות הפארמה הבינ"ל צורכות את שירותי הלוגיסטיקה של החברה.
לרשות כל שותף הפצה עומד מנהל תיק, המייצג באופן בלעדי את האינטרסים של השותף.

בנוסף - ובאופן יוצא דופן - קיים ערוץ תקשורת פתוח בין השותף לבעלי תפקידים נוספים בנובולוג (בשרשרת האספקה, בכספים, בשירות ועוד) והמערכת כולה מגויסת כדי לתת פתרונות לצרכים של כל שותף.

מערכות טכנולוגיות מתקדמות

נובולוג עושה שימוש במערכות מתקדמות אשר תומכות בפעילות העסקית של החברה ושל שותפיה ובראשן מערכת BI המתעדכנת בכל שעה, מרכזת את המידע הרלוונטי מכלל המערכות ומאפשרת לשותפים לקבל תמונת מצב מלאה, בזמן אמת ובשקיפות מלאה.

שירות מותאם

הניסיון העשיר ורב השנים שלנו במתן שירותי לוגיסטיקה מתקדמים לחברות הבריאות המובילות בעולם, מאפשר לנו להציע לכל שותף מענה הוליסטי ומותאם לצרכיו, מא' ועד ת'.

אנו יודעים לבצע התאמות מהירות ויעילות לכל אתגר או צורך שעולה – הן ברמת התשתיות (מערכות המידע, מתקני האחסון, קווי ההפצה ועוד) והן באופן השירות הניתן, בתחום קשרי הלקוחות, הפיננסים ועוד.

השינויים שחלו בתחום והרצון להמשיך ולהוביל – הביאו אותנו לפתח יכולות מגוונות המאפשרות לנו לתת לכם שירות מצוין, ללא פשרות, בתחום הפארמה, האסתטיקה, הציוד הרפואי, הדיאגנוסטיקה והקנאביס הרפואי.

ניטרליות

נובולוג היא חברת מתן שירותים, אשר "חיה ונושמת" שירות. אנחנו לא מייצרים ולא מוכרים מוצרים משלנו ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שלעולם לא נמליץ, נקדם שותף אחד על חשבון השני או נתערב בשיקולים המסחריים שלכם.

חברות בין לאומיות מובילות ורבות בוחרות בנו ונותנות בנו אמון שנשמר לאורך שנים – מהסיבה הזו בדיוק.

אתיקה

אנחנו בנובולוג לוגיסטיקה מחויבים לפעול באחריות, יושרה, כבוד והגינות מול עובדינו, לקוחותינו ושותפינו הרבים.

מבחינתנו, אתיקה היא לא סיסמה, אלא בסיס ערכי איתן שעליו מושתתת כלל פעילות הקבוצה. כל השקעה, כל עובד/ת, כל מנהל/ת, כל החלטה שמתקבלת – כולם נבחנים לאורו של הקוד האתי אשר מנחה אותנו בדרך.

האתיקה מובילה אותנו בביצוע השקעות אחראיות, בהקפדה על גיוון תעסוקתי ועל זכויות העובדים, בהשקעה בטכנולוגיות להבטחת איכותם של מוצרים רפואיים רגישים, במעורבות בקהילה בה אנו חיים ופועלים ובשמירה על איכות הסביבה, לכל אורך שרשרת האספקה שלנו.